قیمت نرده شیشه ای

شما اینجا هستید

قیمت نرده شیشه ای 

به منظور برآورد وبدست آوردن قیمت نرده شیشه ای از هر یک از سیستم های نرده های شیشه ای باید به جزییات و عوامل موثر در قیمت تمام شده رجوع نمود و تک تک عوامل تاثیر گذار را بررسی نماییم.

عوامل موثر در تعیین قیمت نرده شیشه ای

  • 1-  متراژ مورد نیاز پروژه 
  • 2-   محل و موقیت جغرافیایی
  • 3-  قیمت های مواد خام مورد نیاز در زمان خرید
  • 4-   جزییات اجرایی و نصب که گاها در پروژه های مختلف پیچیدگی و شرایطی خاصی را دارند
  • 5-  جزییات اجرایی مانند رنگ و آبکاری های متفاوت و نوع اتصالاتی خاصی در قسمتی و ... گاها طبق نظر کارفرما تعیین کننده می باشند . 
  • 6-  ساختار شیشه های انتخابی و ابعاد مورد نظر
  • 7-  .....

قیمت نرده شیشه ای پروژه دانشگاه آزاد

عواملی از این دست باعث می شود که قیمت تمام شده یک محصول در زمان انتخاب اولیه به روشنی و دقیق قابل انتخاب نباشد و پس از بازدید اولیه و انتخاب جزییات و نحوه نصب به صورت دقیق برآورد می گردد و به کارفرما اعلام می شود.

بسیاری از سیستم های نرده های شیشه ای به گونه ای هستند که شیشه وظیفه باربری و انتقال نیرو به سازه نگهدارنده را بر عهده دارد از این رو شیشه می بایست دارای ویژگی های خاصی باشد که از جمله ی مهمترین آنها ظرفیت و تحمل کافی در مقابل حد مشخصی از نیرو می باشد ، این نیرو بر طیق آیین نامه ها و تاییدیه های شرکت های تولید کننده پیشرو در عرصه این محصول که عمدتا اروپایی و آمریکایی هستند 300 کلیوگرم بر متر مربع در برای محل های پر تردد و شلوغ و 150 کلیوگرم بر متر مربع برای منازل مسکونی و محل های کم تردد برآورد شده است . 

در این محصولات نوع شیشه مصرفی شامل دو لایه شیشه و یک لایه طلق نگهدارنده از جنس PVB  می باشد که حداقل ضخامت های آنها 8 و 1.52 میلی متر می باشد . 

قیمت های شیشه های انتخابی به دلیل نوسان و تغییرات ساختار بسیار متفاوت می باشد به نحوی که قیمت شیشه سکوریت تک لایه در حدودا متری 100،000 تومان می باشد و شیشه سکوریت لمینیت به متر حدودا 350،000 تومان میرسد . و این نوسان بر قیمت تاثیر بسیاری بر روی قیمت تمام شده یک محصول می گذارد .

قیمت نرده شیشه ای مسکونی آسمان هفتم

نوسانات قیمتی در کشور نیز باعث افزایش قیمت مصالح مصرفی از جمله آلومینیوم و استیل شده است و با توجه به این نوسانات به روز محاسبه و ارائه می گردد.

گروه فنی و مهندسی اکسیدال به دلیل قابلیت بالا در طراحی و ساخت مدل های گوناگون نرده های شیشه ای و استفاده از مواد و مصالح مورد نیاز داخلی و بکارگیریه بهترین تولید کنندگان در این عرصه باعث کاهش چشمگیر قیمت تمام شده این محصولات نسبت به نمونه های خارجی شده است ، با توجه به استقبال همکاران و پروژه های گوناگون نشان از کیفیت و اقبال این محصولات را دارد .

مشاوره تلفنی رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان در مورد سفارش ویترین، نما و نرده شیشه ای و استعلام قیمت در مورد محصولات و خدمات شرکت اکسیدال می توانید شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نموده و بعد از تأیید پیامکی روی دکمه ارسال کلیک نمایید.

کارشناسان شرکت اکسیدال در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و با سعه صدر به سئوالات شما پاسخ خواهند داد.

جهت ارتباط با ما از طریق مکاتبه و ایمیل می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

اطلاعات تماس