اطلاعات نمایشگاه
تاریخ شروع29 تیر 1402
تاریخ پایان31 تیر 1402
آدرس نمایشگاه ایندکسپوتهران، خیابان فرشته، گالری آریانا
غرفه اکسیدالغرفه 2A

نمایشگاه معماری و طراحی داخلی ایندکسپو

نمایشگاه “متریال‌های دکوراتیو و معماری ایندکسپو” محصولات و نوآوری‌های شرکت‌ها و برندهای معروف در زمینه متریال‌های دکوراتیو و معماری، محصولات و نوآوری‌های خود را به نمایش می‌گذارد.

در این نمایشگاه، میتوانید به جدیدترین محصولات و متریال‌های مورد استفاده در صنعت ساختمان، دکوراسیون داخلی، فضای باز و معماری از جمله مواردی مانند سنگ‌های تزئینی، کاشی و سرامیک، چوب، فلزات، سازه های شیشه، مصالح ساختمانی پیشرفته، پوشش‌های ویژه، نورپردازی و سیستم‌های حفاظتی و بسیاری موارد دیگر دسترسی پیدا کنید.

نمایشگاه متریال‌های دکوراتیو معماری ایندکسپو به طور کلی فرصتی عالی برای آشنایی با جدیدترین روندها، طرح‌ها و فناوری‌های صنعت معماری و دکوراسیون فراهم می‌کند. همچنین، این نمایشگاه فرصتی برای برقراری ارتباط با تولیدکنندگان، تامین‌کنندگان و مشتریان در صنعت معماری و ساختمان می‌باشد.

شرکت اکسیدال در نمایشگاه ایندکسپو

“اینگونه انجام می دهیم” با اشتیاق فراوان برای دیداری مجدد با شما در یک گردهمایی تخصصی معمارانه، این بار با افتخار پذیرای حضور گرانبهای شما در نمایشگاه متریال های دکوراتیو معماری ایندکسپو با محوریت طراحی داخلی خواهیم بود. محصولات جدید اکسیدال اکنون برای انتخاب شما آماده هستند.

شرکت اکسیدال با بیش از یک دهه سابقه در طراحی و تولید سازه های شیشه ای مانند پارتیشن شیشه ای، درب شیشه ای، نرده شیشه ای، کابین دوش شیشه ای و… از تاریخ 29 تیرماه 1402 الی 31 تیرماه 1402 آماده ارائه خدمات و مشاوره در نمایشگاه ایندکسپو به شما عزیزان می‌باشد.

انواع پروفیل و شیشه های اکسیدال
کابین دوش و حمام شیشه ای اکسیدال
درب پیانا اکسیدال
درب پریما و دیما اکسیدال

این که چطور ما را پیدا کنید

آدرس نمایشگاه معماری ایندکسپو

تهران، خیابان فرشته، گالری آریانا، شماره 9، غرفه 2A

زمان برگزاری نمایشگاه

29 الی 31 تــیر 1402 از ساعت 16:00 الی 22:00

 

اکسیدال
  • آدرس دفتر

    قیطریه، خیابان روشنایی، خیابان بهار شمالی، کوی جلیل زاده، پلاک 6، واحد 4

  • آدرس شوروم

    تهران، انتهای اتوبان حکیم غرب، تقاطع لشگری، ساختمان کاردل