به نظر می آید که امروزه یکی از عناصر مدرن سازی و زیبایی ادارات و ساختمان ها چه نمای ساختمان و چه پارتیشن بندی و درب های اداری استفاده از شیشه می باشد. درب اداری شیشه ای علاوه بر تمیز بودن و استحکام بالا امکان نظارت بر کارمندان شرکت را برای مدیران به ارمغان می آورد. علاوه بر اینکه استفاده از شیشه در پارتیشن بندی برای صرفه جویی در مصرف انرژی در طول روز مناسب تر است و در پارتیشن شیشه ای چاره ای جز استفاده از درب اداری شیشه ای نیست.

ولی درب شیشه ای چه انواعی دارد و هر نوع چه مزیت هایی دارد؟

درب اداری شیشه ای

درب شیشه ای یکی از این سازه‌های شیشه ای زیبا است که جایگزین درب های سنتی چوبی و فلزی شده است. درب شیشه ای مزایای مختلفی دارد. این درب ها به دلیل به کار رفتن شیشه در ساختار آن‌ها و شفافیتی که دارند حداکثر نور خورشید را از خود عبور می‌دهند و روشنایی خانه را تامین می‌کنند. با استفاده از نور خورشید برای روشنایی خانه استفاده از نور‌های مصنوعی (لامپ‌ها) به حداقل می‌رسد و بدین ترتیب در مصرف برق و انرژی صرفه جویی قابل توجهی می‌شود.

همچنین نور خورشید مزایای فراوانی برای بدن انسان دارد که می توان به تنظیم ساعت خواب بدن انسان، تنظیم انرژی بدن و …. اشاره کرد.

درب‌های شیشه ای از لحاظ نگهداری کاملا به صرفه هستند. شما فقط با یک دستمال ساده می‌توانید آن‌ها را تمیز کنید و نگرانی از جهت خرابی آن‌ها ندارید. درب‌های قدیمی چوبی به مرور زمان خراب می‌شوند و بعد از مدتی چوب آن‌ها نیاز به تعمیرات دارد اما این مشکلی برای درب‌های شیشه‌ای وجود ندارد. همچنین موریانه هیچ اشتهایی برای شیشه ندارند!

در بجث استحکام و مقاومت درب‌های شیشه ای نیز هیچگونه نگرانی وجود ندارد. این درب‌ها از شیشه های مقاوم سکوریت گرما دیده که مراحل مختلفی را طی می‌کنند تا به یک شیشه مقاوم تبدیل شوند، تشکیل شده‌اند. بدین جهت شما نگرانی از جهت ضربه و فشارهای وارده بر آن‌ها ندارید و درب شیشه ای به راحتی آن‌ها را تحمل می‌کند. درست است که با ضربه محکم یک پتک یا چکش شیشه سکوریت ممکن است بشکند، اما توجه داشته باشید که اگر همچین ضربه‌ای به یک درب فلزی یا چوبی نیز وارد شود اثرات مخربی دارد و دیگر آن درها قابل استفاده نیستند.

همچنین اگر می‌خواهید در عین استفاده از درب شیشه ای از حریم شخصی خود محافظت کنید، می‌توانید از شیشه‌های مات استفاده کنید، یا با استفاده از فرآیند سندبلاست بر روی درب شیشه ای نقش‌هایی زیبا حک کنید که علاوه بر محافظت از حریم شخصی، زیبایی چشم‌نوازی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

مزایای درب اداری شیشه ای

  • استفاده حداکثری از نور طبیعی

  • صرفه جویی در مصرف انرژی

  • نگهداری راحت و به صرفه

  • مقاومت بالا در برابر ضربه

  • امکان استفاده از شیشه‌های مات

محصولات درب اداری شیشه ای شرکت اکسیدال

سیستم فریم‌های آلومنیومی درب شیشه ای

پروفیل سیستم اکسیدال راه حل ایده‌آل برای ساختن یک فریم شیک با طراحی زیبا همراه با درب شیشه ای است. پروفیل از آلومنیوم آنودایز شده تهیه شده و با میله‌ همراه است که طول آن 3200 میلیمتر است. طراحی به دقت بررسی شده تا لولا و قفل های اکسیدال نیز بر روی درب شیشه ای نصب شود که در دو ورژن هم برای درب های شیشه ای 90 و 180 درجه موجود است.

درب شیشه ای

سیستم فریم آلومنیومی

برخی پروژه‌های درب شیشه ای اجرا شده توسط اکسیدال

امتیاز شما برای این مقاله چقدر است؟
در امتیاز دهی زیر شرکت کنید و اگر دیدگاهی دارید که به ارتقای محتوای این صفحه کمک می کند در فرم دیدگاه زیر وارد کنید.
Door Systems