شکی نیست که ویترین یک فروشگاه مانند طلافروشی، کیف و کفش، لباس اسباب بازی فروشی یا هر مغازه دیگه چه در بحر خیابان باشه و چه در مجتمع های تجاری یا پاساژها عامل مهمی در جذب مشتری هست. ویترین تجاری به نظر من بهترین تبلیغی هست که شما هزینه می کنید و در ازای این تبلیغ مشتری بیشتری رو در بین انبوهی از فروشگاه های یک مجتمع تجاری جذب خودتون می کنید.

به نظر شما بهترین ایده برای یک ویترین تجاری چی می تونه باشه؟ یک ویترین بسته دارای قاب نازک یا پهن از سنگ یا استیل یا یک ویترین تمام شیشه که تمام زوایای مغازه و محصول دیده بشه؟!

ویترین تجاری

در ایران سیستم های مختلفی جهت اجرای ویترین های فروشگاهی و در مجتمع های تجاری به کار می رود که عموما به صورت کامل ومجموعه منسجم برای این منظور طراحی نشده اند .

پیروی از یک سیستم پروفیل های اختصاصی آلومینیومی که کلیه اتصالات و مقاطع مختلف جهت حالات گوناگون ویترین های شیشه ای را دارا می باشد این امکان را ایجاد می کند که دیوار های شیشه ای پیوسته و منظمی را ایجاد کنیم که دارای هماهنگی و تناسب اعضا می باشند.

ما در شرکت فنی مهندسی اکسیدال افتخار این رو داریم که یک سیستم اختصاصی و کاملا حرفه ای جهت استفاده در ویترین تجاری فروشگاه ها ارائه کنیم که کلیه اتصالات و براق آلات مخصوص درب ها ، قاب شیشه ثابت ، پروفیل های کنج ها و زوایای گوناگون و همچنین چندین مدل پروفیل کاملا اختصاصی جهت قاب درب های ورودی را دارا می باشد .

این محصول مهندسی شده برترین شرکت های متخصص در زمینه شیشه و اتصالات می باشند که در این مجموعه  باز طراحی شده و به مرحله تولید و اجرا در آمده است .

قاب درب های شیشه ای که امکان ایجاد درب های تماما شیشه ای به همراه یک قاب بسیار ظریف و زیبا و در نتیجه ایجاد اتصالاتی کاملا زیبا و هوابند را فرآهم می کند .

دستگیره های اختصاصی این مجموعه کاملا انحصاری و طبق نظر کارفرما امکان نصب بر بروی تمامی فریم های درب های این سیستم را دارا می باشند .

نوار های درز گیر نصب شده بر بروی پروفیل های فریم درب ها امکان ایجاد هوابند شدن و صدابند شدن را ایجاد می کند که امتیاز بسیار مهمی جهت ورودی های فروشگا ها می باشد که نیاز به ایجاد محیطی آرام و دمای مطلوب می باشند.

ویترین داخلی مجتمع های تجاری ، جداره های شیشه ای مغازه ها و فروشگاه ها، فضای خارجی ساختمان ، جداره های شیشه ای ورودی ساختمان ها و مجتمع های تجاری و اداری … موارد مورد کاربرد این محصول کاملا حرفه ای می باشند .

مزایای استفاده از ویترین تجاری شیشه ای

محصولات خود را به روشی هیجان انگیز نمایش دهید

کسب و کار شما بدون جذب مشتری و جلب توجه آن نمی‌تواند سودی کسب کند. یک سیستم ویترین شیشه ای به شما فضا و فرصت مورد نظر را برای نمایش محصولات خود به بهترین روش و جذب مشتری ارائه می‌دهد.

صرفه‌جویی در مصرف انرژی

با تعویض سیستم ویترین قدیمی خود با ویترین شیشه ای جدید شما می‌توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. سیستم های ویترین شیشه ای مدرن به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا اشعه‌های فرابنفش را بازتاب دهند، پس فضای کار شما بهتر پوشش داده می‌شود. این پوشش باعث صرفه جویی در انرژی و سیو پول می‌شود.

افزایش فروش

استفاده از یک ویترین تجاری شیشه ای باعث افزایش فروش شما می‌شود. مشتریان شما با دیدن ویترین جذب نمای مدرن و زیبای آن می‌شوند.

تنوع

یکی از مزایای این سیستم قابلیت سفارشی بودن آن است. با وجود سیستم‌های مختلف ویترین فریم دار و فریم لس و شیشه های مختلف، یک سیستم ویترین شیشه ای دلخواه و موردپسند خود را می‌توانید بسازید.

اقتصادی بودن

سیستم ویترین تجاری شیشه ای علاوه بر زیبا و شیک بودن کاملا به صرفه و اقتصادی بوده و با صرف هزینه کمتر می توان یک ویترین دلخواه و سفارشی ساخت.

محصولات ویترین تجاری شیشه ای شرکت اکسیدال

سیستم فروشگاهی فریم لس – Frameless System

ویترین شیشه ای

Frameless System

سیستم ویترین فروشگاهی – Aluminum Frames System

ویترین شیشه ای

Aluminum Frames System

پروژه‌های ویترین تجاری شیشه ای

اگر این محتوا برای شما مفید بود خوش حال می شویم در امتیاز دهی و ارائه دیدگاه پایین مشارکت نمایید.