پارتیشن شیشه ای یکی از ابزارهای مفید تقسیم بندی فضاست. استفاده از پارتیشن شیشه ای مزایای متعدی دارد از جمله رفع مشکل آلودگی صوتی و …

پارتیشن های شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای یکی از ابزارهای مفید تقسیم بندی فضاست. شرکت‌ها و سازمان‌ها دارای فضای وسیع و یک دست هستند که کارمندان در کنار هم و در فضای مشترک کار می‌کنند.  برای ایجاد فضای خصوصی برای هر نفر می‌توان از پارتیشن های شیشه ای استفاده کرد. پارتیشن شیشه ای بر اساس نیاز و سلیقه مشتری طراحی و نصب می‌شود. در ساختمان‌های اجاره‌ای نبود فضای کافی و آلودگی صوتی محیط را با استفاده از پارتیشن شیشه ای میتوان حل کرد.

مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای

  • مشکل آلودگی صوتی

یکی از مشکلاتی که کار کردن در فضاهای باز (بدون دیوار)، سر وصدای زیاد است که حل این مشکل با دیوارهای معمولی باعث اشغال شدن فضا ، تغییر نقشه ساختمان ،صرف هزینه و وقت زیاد میشود.

استفاده از پارتیشن های شیشه ای علاوه بر کم شدن مقدار زیادی از آلودگی صوتی مخصوصا در محیط های کاری باعث حس تازگی و زیبایی محیط کاری نیز میشود.

پارتیشن های شیشه ای نیم قد علاوه بر حفظ وسیع بودن فضا، آلودگی صوتی را به مقدار زیادی کاهش میدهد.

  • تغییر فضا متناسب با نیازهای سازمان

دغدغه افراد در محیط های اداری ایجاد فضاهای مورد نیاز برای بهره گیری حداکثری از فضا و مناسب با کاربرد آنهاست، پارتیشن های شیشه ای به علت مدولار بودن و نصب راحت و سریع امکان تغییر در فضا و همچین جابه جایی به مکان جدید را نیز دارند. به عنوان مثال میتوان فضا بدون استفاده دو اتاق کوچک را به یک سالن کنفرانس اضافه تبدیل کرد.

  • استفاده از نور طبیعی

با استفاده از پارتیشن های شیشه ای در محیط میتوان از حداکثر نور طبیعی در محیط استفاده کرد و علاوه بر کاهش هزینه ها (برق) و صرفه جویی در مصرف انرژی، امکان استفاده از انواع گیاهان مناسب ساختمانی را نیز فراهم میکند.

  • مزیت تک جداره بودن پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های تک جداره در محیط باعث عبور نور حداکثری در فضا میشود، استفاده از پروفیل های ظریف فضای اشغال شده را به حداقل میرساند و استفاده حداکثر از فضا ممکن میشود.

  • تاثیر فضای شیشه ای بر روی مشتری

استفاده از پارتیشن شیشه ای در فضاهای اداری باعث تاثیر مثبت بر روی مشتری میشود. انتقال حس خودشامد گویی و دعوت کنندگی به مشتری و رساندن این پیام که مجموعه موردی برای مخفی کردن ندارد (ایجاد حس اعتماد) و همچنین استفاده از پارتیشن های شیشه ای نشان دهنده کار توسعه یافته و مدرن است و در مجموع احساس خوبی به مشتری انتقال میدهد.

به طور کلی مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای به شرح زیر است

. استفاده از نور طبیعی، فضای روشن تر با پارتیشن های تک جداره نسبت به چند جداره

 . امکان تغییر چیدمان پارتیشن ها( به علت مدولار بودن)

 . امکان جابه جایی و نصب در محل دیگر(به علت مدولار بودن)

 . هزینه مناسب در مقایسه با سایر سازه ها

 . تنوع طرح ها در پارتیشن و شیشه بکار رفته

 . ظاهر مدرن و زیبا

 . نصب سریع و راحت

 . تقسیم فضاهای بزرگ

 . قابلیت تنظیم در ارتفاع

اجزای پارتیشن شیشه ای

دیتیل پارتیشن شیشه ای

قطعات پارتیشن شیشه ای

یراق آلات و پروفیل های پارتیشن شیشه ای

یراق آلات پارتیشن شیشه ای

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Door Systems