قیمت پارتیشن شیشه ای اداری مدرن (تکجداره و دوجداره)

امروزه با توجه به استفاده روزافزون شیشه در معماری مدرن و حذف زوائد و استفاده از پروفیل و یراق آلات مینیمال در اکثر محیط های اداری و مسکونی از پارتیشن های شیشه ای مدرن استفاده میشود. پارتیشن های شیشه ای معمولا با شیشه های سکوریت 10 میلیمتر کار میشوند. اما امکان استفاده از شیشه لمینت دولایه 6 میل نیز با توجه به نظر کارفرما نیز موجود می باشد. محصولات پارتیشن شیشه ای اکسیدال شامل تکجداره، دوجداره، فریم لس و فریم دار می‌باشد. در ادامه به بررسی قیمت پارتیشن شیشه ای و عوامل تاثیرگذار بر قیمت می پردازیم.

عوامل تاثیر گذار در قیمت پارتیشن شیشه ای

هزینه بیان شده بابت شیشه در جداول زیر به ازای هر یک متر مربع می‌باشد. هزینه شیشه با توجه به پروژه و سوراخکاری شیشه محاسبه می‌شود.همچنین با استفاده از شیشه های رنگی، مات، طرح دار قیمت شیشه ها نیز افزایش میابد.

شیشه های جامبو سایز(در ابعاد بزرگ به جای استفاده از شیشه های برش خورده کوچک تر از یک شیشه یک تکه استفاده شود) اگر شیشه های یک تکه بالای 4 متر مربع باشد افزایش قیمت خواهد داشت.

استفاده از درب های شیشه ای مختلف نیز به صورت جداگانه حساب می‌شود.

هزینه رنگ های سفارشی برای پروفیل ها به صورت جداگانه محاسبه می‌شود.

استفاده از یراق آلات خاص به درخواست کارفرما(یراق آلات هوشمند و اتوماتیک) شامل هزینه جداگانه می‌باشد.

اگر حمل شیشه ها به طبقات سخت باشه و راه پله ها باریک باشن و مجبور به استفاده از جرثقیل باشیم به هزینه حمل شیشه افزوده می‌شود.

قیمت پارتیشن شیشه ای به صورت حدودی و به ازای ارتفاع استاندارد می‌باشد و اگر ارتفاع پارتیشن از حدودا 2 و نیم متر بالاتر باشد؛ برروی قیمت شیشه و قیمت نصب تاثیر دارد.

برای پروژه های خارج از تهران نیز افزایش 10 درصدی بر روی قیمت کل وجود خواهد داشت.

قیمت انواع پارتیشن اداری با توجه به تاریخی که این مقاله نوشته شده (دی ماه 1402) به شرح زیر می‌باشد.

جهت دریافت مشاوره و قیمت های جدید با کارشناسان اکسیدال در تماس باشد.