چرا از نرده شیشه ای برای راه پله استفاده کنیم؟

اگر به دنبال جایگزینی ایده‌آل برای نرده‌های سنتی راه پله‌ها هستید، نرده شیشه ای پله گزینه‌ای شیک برای شما می‌باشد. نرده شیشه ای مخصوصا سیستم بدون فریم آن برای استفاده در راه پله نه تنها شیک می‌باشد، بلکه بسیار مدرن نیز است. علاوه بر زیبایی هزینه تمام شده پیاده سازی نرده شیشه ای برای راه پله‌ها کاملا اقتصادی است.

مزایای استفاده از نرده شیشه ای پله

 • بالا بردن ارزش یک ساختمان و زیبایی مضاعف دارد.
 • نرده های شیشه ای محکم هستند.
 • به دلیل استفاده از شیشه های سکوریت و لمینیت و فرآیندهایی که بر روی شیشه‌ها انجام می‌شود آن‌ها را برای استفاده به عنوان یک جان پناه و نرده ایده‌آل می‌کند. این شیشه‌ها از استحکام بالایی برخوردارند و با خوردن یک بچه یا حیوان به شیشه نمی‌شکنند.
 • نرده ها در مقابل تغیرات آب و هوایی و طوفان و باد مقاوم هستند.
 • اتصالات آلومنیومی و استیلی که شیشه‌ها را نگه می‌دارند از بهترین مواد تهیه شده اند و جلوه خاصی به شیشه می‌بخشند. بعضی از این اتصالات نیز از دید پنهان هستند که باعث می‌شود یک نمای معلق به نرده شیشه ای پله ببخشد و یک سیستم جادویی به وجود آید!
 • امکان تغییر رنگ اتصالات و پروفیل های نگه دارنده با توجه به پروژه و نظر کارفرما وجود دارد.
 • شما همیشه می‌توانید از امنیت و استحکام شیشه‌ها مطمئن باشید. اکثر شیشه‌ها ضخامت 12 میلی متری دارند و دارای استانداردهای مختلف می‌باشند.
 • همچنین انتخاب هندریل های مختلفی برای سیستم نرده شیشه ای پله شما نیز موجود است. شما می‌توانید از پوشش‌های استیل بر روی شیشه یا کناره های شیشه برای نصب بر روی دیوار استفاده کنید.
 • شما می‌توانید اندازه و ابعاد شیشه را نیز با توجه به مکان مورد نظر تعیین کنید و یک سیستم نرده شیشه ای پله کاملا سفارشی و مطابق سلیقه خود بسازید.

انواع نرده شیشه ای پله اکسیدال

تقریبا از تمامی مدل های نرده شیشه‌ای اکسیدال می‌توان برای راه پله نیز استفاده کرد اما نرده های اسپیگات، فیکس پوینت، و هنزا از بهترین گزینه ها برای اینکار می‌باشند.زیرا مدل های دیگر نرده به زیر سازی یا فضای زیاد جهت نصب احتیاج دارند به عنوان متال نرده های اکسپوز و دفنی به فضای کافی در کنار پله نیاز دارند تا پروفیل ها در آن قسمت نصب شوند.

 در نرده شیشه ای پله به منظور ایجاد حفاظ یا جان پناه های شیشه ای ساختمانی از شیشه های دولایه لمینیت و سکوریت استفاده می شود تا استاندارد های لازم به منظور ایجاد ایمنی مورد نیاز در ساختمانی های مسکونی و تجاری تامین گردد.

نرده شیشه ای اسپیگات

نرده شیشه ای اسپیگات (سیستم پایه های نگهدارنده) به شما اجازه می دهد تا به طور کامل از منظره، بدون آنکه پایه‌های نگهدارنده آن تداخلی در دید شما ایجاد کنند لذت ببرید. با تنوع انتخاب در بین پنل‌های مختلف شیشه شما می‌توانید این نرده شیشه ای را مطابق سلیقه خود درآورید. این نرده ها به زیر سازی خاصی جهت نصب احتیاج ندارند و به علت قرار گیری شیشه بالاتر از سطح زمین شست و شوی این نرده ها بسیار راحت می‌باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه محصول نرده شیشه ای اسیگات مراجعه کنید.

نرده شیشه ای پله - اسپیگات
نرده شیشه ای راه پله - اسپیگات

نرده شیشه ای هنزا

سیستم هنزا یکی از جدید ترین و مدرن ترین سیستم های حفاظ شیشه ای پله می‌باشد.نرده شیشه ای هنزا یک محصول حرفه‌ ای است که دارای ایستایی، ظرافت، دوام و امنیت بسیار بالایی می باشد. این مدل از نرده مانند نرده اسپیگات مقداری از عرض پله را کاهش می‌دهد و به صورت روکار نصب شده و نیازی به زیر سازی خاصی ندارد. پایه های نگهدارنده شیشه از جنس آلومینیوم و با آلیاژ 6063 تولید می‌شوند و این امکان را برای طراحی محیا ساخته که طبق رنگ های مورد نظر در طراحی، پوشش داده شوند تا با تم رنگی فضای خود تناسب پیدا کنند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه محصول نرده شیشه ای هنزا مراجعه کنید.

نرده شیشه ای پله - هنزا

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده فیکس پوینت یکی از مناسب ترین حفاظ های شیشه ای پله می‌باشد. در این سیستم نرده های شیشه ای توسط اتصالات خاصی که در فرم و حالت های مختلف طراحی و تولید و نهایتا اجرا می گردند. سیستم فیکس پوینت در سطح جانبی پله نصب می‌شود و بر خلاف سیستم اسپیگات و هنزا این مزییت را دارد که از عرض پله عددی را کاهش نمی‌دهد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه محصول نرده شیشه ای فیکس پوینت مراجعه کنید.

نرده شیشه ای راه پله - فیکس پوینت
نرده شیشه ای پوینت فیکس

نرده شیشه ای روکار یا توکار

در این نوع نرده شیشه ای پروفیل های خاص آلومینیومی با آلیاژهای با مقاومت بالا به صورت اختصاصی تهیه و بر روی تراز کف نصب می شوند. کاور های پروفیل های آلومینیومی امکان ایجاد در رنگ ها و طرح های مختلف را دارا می باشند. جهت نصب این نوع از نرده شیشه‌ای برای پله نیاز به فضایی در اطراف پله داریم تا پروفیل ها را داخل آن نصب کنیم زیرا باید پروفیل ها را در امتداد یکدیگر نصب کنیم و امکان نصب پروفیل ها به صورت جدا وجود ندارد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه محصول نرده شیشه ای اکسپوز مراجعه کنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه محصول نرده شیشه ای دفنی مراجعه کنید.

نرده شیشه ای راه پله - اکسپوز
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
اکسیدال
 • تهران، نارمک
 • خیابان جانبازان غربی، نبش مدنی
 • بین هلال احمر و اتوبان امام علی
 • پ 242 و 244 - طبقه چهارم