ساختمان مسکونی | نصب درب شیشه ای، نرده شیشه ای و کابین دوش شیشه ای

نام پروژهساختمان مسکونی
آدرسزعفرانیه، خیابان آصف
نوع محصولنرده شیشه ای (توکار، پوینت فیکس، هنزا)
درب شیشه ای پچ فیتینگ
درب شیشه ای سونا ، حمام و سرویس بهداشتی
کابین دوش شیشه ای
دیوایدر و جدا کننده شیشه ای

اطلاعات پروژه

شرکت اکسیدال در این پروژه ساختمان مسکونی 6 طبقه 2 واحدی واقع در زعفرانیه اقدام به نصب کابین دوش شیشه ای، درب شیشه ای یا جداکننده شیشه ای راه پله طبقات، نرده شیشه ای محوطه ورودی و طبقات ساختمان، جداکننده فضای استخر و پارکینگ، درب شیشه ای سونا، حمام و سرویس بهداشتی نموده است.

در مجموع این پروژه یک پروژه بسیار لوکس است که در تمامی طبقات و واحد های آن تیم اکسیدال فعالیت داشته و پک کاملی از سیستم های شیشه ای، فلزی و آلمینیومی که تیم اکسیدال طراحی و تولید میکند در این پروژه استفاده شده و به اجرا رسیده. در ادامه به بررسی هر یک از این محصولات می‌پردازیم.

ساختمان مسکونی زعفرانیه

نرده شیشه ای

در قسمت بالکن های نمای شمالی و جنوبی و همچنین ورودی این پروژه حدودا 100 متر طول نرده شیشه ای دفنی یا in floor اجرا شده است و همچنین نرده پلکان لابی به طبقه اول نیز با سیستم نرده شیشه ای پوینت فیکس کار شده است. شیشه نرده های تراس با ساختار 2 لایه 8 میل لمینت کار شده است و رنگ تمامی پروفیل ها و کاورهای کار شده در این پروژه به درخواست کارفرما با یک کد رنگ طوسی اختصاصی و به صورت الکترواستاتیک رنگ شده است.

دور تا دور بام این پروژه نیز از نرده شیشه ای هنزا استفاده شده. با استفاده این سیستم نرده در پشت بام ها ارتفاع مجاز نرده برای بام ها نیز رعایت می‌شود.

درب شیشه ای

محصول بعدی که کار شده در این پروژه درب شیشه ای پچ فیتینگ می‌باشد که در راه پله بین طبقات، ورودی راه پله به پارکینگ و لابی نصب شده اند. این درب ها تقریبا در 10 طبقه این ساختمان مسکونی  نصب شده اند.

در این پروژه دستگیره های طولی با ارتفاع 1 متر  10 سانت به صورت کاملا اختصاصی طراحی و تولید شده است . این دستگیره ها به فرم L هستند و به صورت قدی بر روی درب ها نصب شده اند و برای این پروژه سفارشی سازی شده اند.

درب سونا و حمام شیشه ای

از کارهای دیگری که در این پروژه انجام شده سیستم های شیشه ای فضای استخر می‌باشد که شامل جداره شیشه ای اتاق ورزش و استخر است که توسط یک سیستم با پروفیل های خیلی ظریف و مینیمال اجرا شده و فضای استخر را از اتاق ورزش جدا کرده است. در فضای استخر علاوه بر جداکننده ها شرکت اکسیدال اقدام به نصب درب اتاق های دوش، سرویس بهداشتی و رختکن نموده است.

همچنین جداره های ورودی سونای خشک و سونای بخار این پروژه نیز توسط سیستم های اختصاصی اکسیدال به صورت شیشه ای کار شده است که استفاده از سیستم های شیشه ای با پروفیل های آلومینیوم کار شده باعث ایجاد حداکثر دید و زیبایی بیشتر در قسمت سونا شده است.

در تمامی طبقات و واحد ها از کابین دوش و دیوایدر شیشه ای روی وان حمام های اتاق های مستر استفاده شده که قطعات استفاده شده در آن تماما استیل است و توسط شیشه قسمتی از وان جداسازی شده و برای سرویس مهمان این واحد ها نیز با  شیشه سیستم های جدا کننده ای کار شده است.

دیوایدر دوش شیشه ای اکسیدال
درب شیشه ای سونا
درب لولا محوری اکسیدال
نرده شیشه ای راه پله

یراق آلات و شیشه استفاده شده در پروژه

در این پروژه از شیشه های لمینت و سکوریت استفاده شده تا استحکام مورد نیاز برای پروژه را فراهم نماید. شیشه های لمینت و سکوریت تفاوت و شباهت هایی دارند. از مهم ترین تفاوت های آنها می‌توان به نوع شکستن و مقاومت شیشه ها اشاره نمود.

بیشتر بخوانید: تفاوت شیشه سکوریت و لمینت

یراق آلات استفاده شده در این پروژه نیز از نوع آلومینیوم و استیل بوده که با توجه به نظر کارفرما به صورت اختصاصی رنگ آمیزی شده است. آلومینیوم و استیل کاملا ضد آب و زنگ بوده و به همین دلیل مناسب تمامی محیط ها حتی محیط های مرطوب مانند حمام، سرویس بهداشتی، استخر و سونا می‌باشد.

بیشتر بخوانید: یراق آلات شیشه سکوریت

 

پروژه ویلای شخصی بابلسر
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
اکسیدال
  • آدرس دفتر

    قیطریه، خیابان روشنایی، خیابان بهار شمالی، کوی جلیل زاده، پلاک 6، واحد 4

  • آدرس شوروم

    تهران، انتهای اتوبان حکیم غرب، تقاطع لشگری، ساختمان کاردل