سازه تمام شیشه ای – مجتمع پردیس زندگی

سازه تمام شیشه ای – مجتمع پردیس زندگی

در این مجموعه جهت ایجاد فضای محصور ودر عین حال حفظ زیبا و شفافیت بیشتر سازه مدرن تلفیقی از شیشه و فلز طراحی و به اجرا در آمده است .  پلان اصلی این فضا به صورت یک بیضی می باشد که از سیستم شیشه ای اسپایدری برای جداره ی سازه استفاده گردیده است که شیشه های درآن به صورت خم همگون با پلان اصلی تولید و نصب شده اند که منجر به داشتن قوس هایی یکدست و کاملا منظم شده و بر دقت وظرافت اجرای این سازه افزوده است .

ساختار تمامی شیشه های نصب شده از شیشه سکوریت درجه یک ایرانی به ضخامت 10 میلی متر و هر 4 لبه پرداخت دیاموند براق می باشد.

سقف اجرا شده از لوله های استیل با گرید 304 به صورت خم مطابق با طول دهانه ها نورد شده اند و به سازه بدنه توسط جوشکاری آرگون متصل شده اند . جهت تقویت دیواره های نگهدارنده کلیه ستون های اصلی توسط پروفیل فولادی و گروت از درون تقویت شده اند که کاملا در ایستایی سازه و لرزش کلی تاثیر گذاشته و بر استحکام آن افزوده است .

در قسمت سقف سازه به منظور کاهش وزن و امنیت بیشتر از شیشه صرف نظر گردیده است و از ورق ها شفاف پلکسی گلس استفاده شده است .

کلیه اتصالات در این سازه توسط جوشکاری آرگون با دقت و ظرافت بالا به اجرا در آمده است و در نهایت توسط پرداخت کاری و پولیش نهایی به کیفیت سطحی مطلوب رسیده است که منجر به داشتن سازه فلزی تماما استیل و اتصالاتی کاملا دقیق و تمیز شده است .

تمامی یراق آلات اسپایدری بکار رفته در جداره ی شیشه ای این سازه از متریال استنلس استیل 316 می باشد که کاملا در مقابل زنگ زدگی و خوردگی مقاوم می باشد .

ایجاد سازه شیشه ای کاملا مدرن به صورت خم در بدنه و سقف توسط سازه نگهدارنده کاملا سبک و حداقلی محصولی از طراحی و نوآوری و دانش در زمینه اجرای سازه های شیشه ای به حساب می آید و مجموعه اکسیدال با داشتن 16 سال سابقه اجرایی و توانایی فنی و اجرایی شامل تیم مهندسی جهت ساخت مدل های سه بعدی ، تهیه جدول های محاسباتی ، تیم نظارتی با تجربه در زمینه اجرایی ، آمادگی خود را جهت همکاری در پروژه های شما سروران گرامی اعلام می کند .

  • دسته‌ها: نمای شیشه ای
Door Systems