مرکز نمایش های آیینی – معماری فرهاد احمدی

مرکز نمایش های آیینی – دکتر فرهاد احمدی

در این مجموعه خدمات مختلفی در زمینه سازه های شیشه و فلز ارائه شده است که تمامی فعالیت های گروه فنی و مهندسی اکسیدال تحت نظر  جناب آقای دکتر فرهاد احمدی به مراحل طراحی و اجرا در آمده است .

شیشه های اجرا شده در قسمت کف سالن های اصلی و ورودی های سالن های نمایش که دارای زیر سازی فلزی و دیتایل اختصاصی جهت نور پردازی می باشند . کلیه شیشه های در مرحله اندازه برداری به گونه ای برداشت و سفارش گذاری شده اند که خطوط مورد نظر کارفرما جهت هماهنگی سرامیک و شیشه رعایت شوند ، همچنین در قسمت محل قرار گیری شیشه ها در کف به منظور جلوگیری از سر خوردن و لغزش شیشه ها از فوم های ضد سایش استفاده شده است که علاوه بر تحمل بارهای وارده و محافظت از شیشه ها مانع لغزش آنها نیز شده است .

در بخش سالن نمایش رو حوضی کف شیشه ای اجرا شده بر روی سکوی نمایش تماما شیشه ای می باشد و دارای ساختار تکجداره 3 لایه لمینیت می باشند که شامل 3 لایه شیشه 10 میلی متر و دو لایه طلق PVB به ضخامت 1.52 می باشند که مجموعه 33 میلی متر ضخامت کل می باشد .

در قسمت دفتر های اداری این مجموعه طبق درخواست طراح از درب های شیشه ای مشجر و دستگیره های بلند اختصاصی مورد استفاده قرار گرفته است . دستگیره های این درب ها طبق طرح مورد نظر کارفرما توسط این مجموعه طراحی و تولید گردیده است که تماما از جنس استنلس استیل می باشند و دارای سه نقطه اتصال به شیشه هستند . کیفیت و ظرافت اجرا کاملا مورد تایید کارفرما قرار گرفته است .

ساختار تمامی درب های نصب شده از شیشه سکوریت مشجر به ضخامت 10 میلی متر و هر 4 لبه پرداخت دیاموند براق می باشد در قسمت درب ها نیز جهت ایجاد تهویه طبیعی در قسمت پایین درب ها سوراخ هایی به فواصل منظم و قطر 50 میلی متر ایجاد شده است .

همچنین کلیه یراق آلات تهیه شده در این قسمت جهت درب های وروی و درب های شیشه ای قسمت سرویس ها و ورودی ها از برند NHN  ژاپن هستند که دارای کیفیتی و ماندگاری بسیار زیادی می باشند و همچنین در مرحله نصب از تخریب کمتر و دقت بالاتری برخوردار هستند .

  • دسته‌ها: پارتیشن اداری
Door Systems