ویترین شیشه ای مغازه | ویترین فروشگاهی

ساخت دکور مغازه باعث ایجاد جذابیت و کنجکاوی در افراد می شود؛ به این ترتیب افراد را راغب به بازدید از محل و خرید محصولات یا دریافت خدمات می کنند. یکی از روش‌هایی که شما می‌توانید با استفاده از آن مشتریان و رهگذران را به داخل مغازه بکشانید، استفاده از المان‌هایی است که حس کنجکاوی افراد را تحریک می‌کند. در این ‌صورت اکثر افراد جذب ویترین مغازه می شوند و غالبا تمایل پیدا می‌کنند که از داخل مغازه نیز دیدن کنند. به عنوان یک صاحب کسب و کار باید همیشه به فکر مدرن کردن فعالیت ها و محل کار خود باشید؛ یک سرمایه گذاری ایده‌آل استفاده از ویترین شیشه ای مغازه می‌باشد.

در ایران سیستم‌های مختلفی جهت اجرای ویترین‌های فروشگاهی و در مجتمع‌های تجاری به کار می‌رود که عموما به صورت کامل ومجموعه منسجم برای این منظور طراحی نشده اند.

پیروی از یک سیستم پروفیل های اختصاصی آلومینیومی که کلیه اتصالات و مقاطع مختلف جهت حالات گوناگون ویترین های شیشه ای را دارا می باشد این امکان را ایجاد می کند که دیوارهای شیشه ای پیوسته و منظمی را ایجاد کنیم که دارای هماهنگی و تناسب اعضا می باشند.

سیستم اختصاصی شرکت اکسیدال یک محصول کاملا حرفه ای و اختصاصی جهت استفاده در ویترین های فروشگاهی می باشد که کلیه اتصالات و براق آلات مخصوص درب ها ، قاب های شیشه های ثابت ، پروفیل های کنج های و زوایای گوناگون و همچنین چندین مدل پروفیل کاملا اختصاصی جهت قاب درب های ورودی را دارا می باشد.

این محصول مهندسی شده برترین شرکت های متخصص در زمینه شیشه و اتصالات می باشند که در این مجموعه باز طراحی شده و به مرحله تولید و اجرا در آمده است.

قاب های درب های شیشه ای که امکان ایجاد درب های تماما شیشه ای به همراه یک قاب بسیار ظریف و زیبا و در نتیجه ایجاد اتصالاتی کاملا زیبا و هوابند را فرآهم می کند.

دستگیره های اختصاصی این مجموعه کاملا انحصاری و طبق نظر کارفرما امکان نصب بر بروی تمامی فریم های درب های این سیستم را دارا می باشند.

نوار های درز گیر نصب شده بر بروی پروفیل های فریم های درب ها امکان ایجاد هوابند شدن و صدابند شدن را ایجاد می کند که امتیاز بسیار مهمی جهت ورودی های فروشگا ها می باشد که نیاز به ایجاد محیطی آرام و دمای مطلوب می باشند.

ویترین های داخلی مجتمع های تجاری ، جداره های شیشه ای مغازه ها و فروشگاه های فضای خارجی ساختمان ، جداره های شیشه ای ورودی ساختمان ها و مجتمع های تجاری و اداری … موارد مورد کاربرد این محصول کاملا حرفه ای می باشند.